Çalıştığınız bankalardaki hesap hareketlerinizin Yonetimcell programına online olarak aktarılmasını sağlayabilir ve bu hareketleri kolayca programa işleyebilirsiniz.

Bankanız MT940 veri paylaşımını aktif ettiğinde; hesabınızdaki tüm hareketleri belli zaman aralıklarıyla program ekranında görebileceksiniz. Bu hareketleri kolay eşleştirme ekranı ile programınıza işleyebilirsiniz. Üyelerinizin yaptığı ödemeler Ad Soyad, Telefon, TC Kimlik Numarası bilgisine göre otomatik olarak eşleşecektir. Diğer hareketlerin işlenmesi için manuel eşleştirme işlemi uygulanır.

Veri paylaşımı ile ilgili bankanıza başvurmak için gerekli olan forma program ekranındaki duyurular bölümünden ulaşabilirsiniz. Tercihe bağlı olarak günlük yada saatlik paylaşım talebinde bulunabilirsiniz.Excel'den Hesap Hareketleri Dökümü Aktarma
Çalıştığınız bankalardan alacağınız Excel formatındaki hesap heraketleri dökümü dosyasını da kolaylıkla Yönetimcell programına işleyebilirsiniz. Kasalar menüsü altında bulunan Banka Hareketlerini Excel'den Al ekranında, bankadan almış olduğunuz döküm dosyasını programa yükleyebilirsiniz. Dosyanızda bulunan tüm hareketler eşleştirme için karşınıza gelecektir.