>Kampanyalar
>

Kullanıcılarımızdan gelen yorumlar

 • Kadir ŞENKANAVEN YAPI YÖNETİM HİZMETLERİ
  PROGRAM KULLANIŞLI VE KESİNLİKLE TAVSİYE EDECEĞİM BİR PROGRAM.YÖNETİMCELL OLMAZSA YÖNETİCİLİK OLMAZ.
 • Salih ERTUĞRUL ÇÖZÜMCELL PROFESYONEL APARTMAN, SİTE YÖNETİMİ VE GAYRIMENKUL DAN.
  PROGRAM KULLANIŞLI HERHANGİ BİR EĞİTİME DAHİ İHTİYAÇ OLMADAN KENDİ KENDİNE ÖĞRENİLEBİLİR, KULLANILABİLİR BİR PROGRAM. EMEĞİ GEÇENLERİN ELİNE SAĞLIK BİR ÖNERİM BORÇ HATIRLATMA MESAJLARI EV SAHİPLERİNEDE GİTTMEKTE BU UYGULAMA ÇOK GÜZEL OLDU BU MESAJLARA EK KİRACIYA DA EV SAHİBİNİZE AİDAT BORÇ BİLGİLERİNİZ BİLDİRİLMİŞTİR CÜMLESİ EKLENİRSE ETKİLİ BİR MESAJ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SAYGILARIMLA
 • SİTE YÖNETİMİ EDSVİP GRUP GÜVENLİK SİSTEMLERİ İNS. KAYN. YÖNETİM VE SOS. HİZM. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
  Hem kullanım hemde kolaylıkla yol alabildiğimiz güzel ve sade bir sistem herşeyin yeri belli karışıklık olmaması çok güzel teknik destek de çok güzel yardımcı oluyorlar aileden biri gibi herkes. TEŞEKKÜRLER YÖNETİMCELL
 • Mehmet YILDIRIMEKİP YÖNETİM
  Görsellik, kolaylık, geliştirme ve destek konularında çok iyi. Yeterlilik olarak bazı giderlerin muhasebeleştirilmesi bağlamında zorluklar çekmiyoruz değil ama bu bile başka programları tercih sebebi değil. Beğeniyoruz ve severek kullanıyoruz. Tavsiye de ediyoruz. Özellikle Canan hanıma yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Saygılarımızla.
 • Süleyman DÖRTERMARİNA VİSTA 1. VE 2. ETAP SİTE YÖNETİMİ
  Programdan çok memnunuz, Gecikme faizi hesaplatma işlemi her daire için ayrı ayrı yapılabilirse çok iyi olur. bazı daireleri takside bağladığımız zaman kalan bakiye için faiz yürütüyor. ya da 102 daire içinden 20 daireye gecikme uygulamak istediğimizde olmuyor. manuel hesaplayıp borçlandırmak gerekiyor. İsteğimiz bu teşekkürler
 • Samet KAYAÖZKAYA TEMİZLİK PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ
  PROGRAM BASİTLİK VE ANLAŞILIR OLMASI ÇOK GÜZEL. BİR FİRMA OLARAK ÖDEME YAPARKEN KARTTAN HİZMET BEDELİ ALMASI PEK İYİ DEĞİL 2.000 TL ÖDEME YAPIYORUZ 40 TL DE HİZMET BEDELİ ÖDÜYORUZ. BİRDE DAİRELERİN BİRBİRİNE BAĞLI OLMASI Bİ YÖNDEN İYİ AMA Bİ YÖNDEN KÖTÜ MÜTEAHHİT DAİRESİNİ SATIYOR İSİM DEĞİŞTİRİCEM AMA BİR TÜRLÜ TEK BASINA O İSMİ DEĞİŞTİREMİYORUM. NEYSE DEDİĞİM GİBİ GÜZEL ANLAŞILIR VE BASİT. A*** PROGRAMINDAN KAT KAT İYİ. HİZMETLERİNİZDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • AR YÖNETİCİLİK AR YÖNETİCİLİK TEMİZLİK İNŞAAT BAHÇE TURİZM İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
  SLM PROGRAM ÇOK GÜZEL VE KULLANIŞLI BEN 3 FARKLI PROGRAMLA ÇALIŞTIM AMA EN BEYENDİYİM PROGRAM EKSİYİ VAR BENCE MESELA SİTENİN ARZASİ OLDUĞUNDA BİZE BİLDİRMESİ İÇİN ARZA BİLDİRİM FORMU GİBİ BİR HER SİTEYE AYİT ARZA BİLDİRİMİ OLABİLİR YOKSA ÇOK BEYENİYORUM HER KES RAHATLIKLA KULANA BİLRİR SAYGILAR.
 • Suat SERTSRT PROFESYONEL YÖNETİM HİZMETLERİ
  kullanımı kolay, yönetiçiler için büyük bir kolaylık, emeği gecen herkese teşekkür ederim.
 • Murat ŞAHİN ARTI YAPI YÖNETİM PROFESYONEL İŞ MERKEZİ SİTE VE APARTMAN YÖNETİMİ
  Merhabalar, Artı Yapı Yönetim ailesine yeni katıldım. 1 hafta oldu programınız için çok bir yorum yapmam doğru olmaz ancak dijital reklamcılık geçmişi olan birisi olarak biraz daha görsellik katabilirsiniz ki ( yaptığımız iş de hiç önemi yok ). Programın kolaylıkları var. Algıladığı şeyler çok iyi. İyi düşünülmüş, geliştirilen sektöre yönelik bir program olmuş. Dikkatimizi çeken durumlar için mail ataiblmek adına direk mail adresi verirseniz iletişim kurarız. Mail yönetimi konusunda destek istiyoruz. Kendi mail hesaplarımızı açmak şifreleri değiştirmek işlemleri için panel tanımlarsanız yeni giren arkadaşlar yeni sitelerimiz için açacak olduğumuz mail accountlarında kendimiz yapmak isteriz.

  Teknik destek için aradığımız Zeynep Hanım ve Canan Hanım'a ayrıca teşekkür etmek isterim. Çok nazik ve sabırlılar. Bilgili oldukları çok belli. Geri dönüşleri, hitabetleri, bilgi aktarmaları, sorun çözmeleri mükemmel.

  Sizin ile çalışmak bizim adımıza çok mutlu edici Teşekkür ederiz
 • Selahattin DENİZ ÇAĞAN PROFESYONEL KONUT YÖNETİMİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK
  Programı 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Teşekkürler Yönetimcell...
 • Nisa ŞAHİNATLAS YÖNETİM
  Excel tablolardan sonra büyük kolaylık, henüz bende uyularken öğrenme aşamasındayım, yurdışında olan maliklerin cep telefon numaralarını kayıt etmek mümkün değil çünkü yurt dışı kodu için alan yok sadece 10 hane alıyor

Yönetimcell'i Ücretsiz Test Et

Yönetimcell'i 30 gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz. İsterseniz gerçek üyelerinizi girerek, isterseniz de sanal üyeler üzerinden programı kullanabilirsiniz..