Yönetimcell - Paratika işbirliği ile site yönetimlerine hizmet olarak sunulan kredi kartı tahsilat sistemimiz, yönetime hiç bir ekstra maliyet getirmemekle birlikte, site sakinleri için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Site sakinleriniz kendilerine yönetim tarafından verilen şifre ile bilgisayar, tablet veya telefonlarından sisteme giriş yaparak mevcut borç durumlarını görebilir ve kredi kartları ile ödeme yapabilirler. Site sakinleri için çeşitli banka kartlarına 12 taksite kadar imkan sunulmaktadır. Site sakini ödemesini yaparken taksit sayısına bağlı olarak değişen cüzi oranda(hizmet bedeli oranlarına program ekranından ulaşabilirsiniz) bir hizmet bedeli öder. Yönetici ekranından da site sakini adına kredi kartı ile tahsilat almak mümkündür.

Kredi kartı sistemi ile tahsil edilen tutarlar, programdaki Öznepos kasasında anlık olarak görünür. Pazartesi-Çarşamba-Cuma olarak haftanın üç günü Öznepos kasasında biriken tutar site yönetiminin belirtmiş olduğu hesaba aktarılır. Site yönetimine aktarılan paradan herhangi bir kesinti olmaz.Kredi Kartı Tahsilat Sistemi Başvurusu
Kredi kartı tahsilat sistemini kullanmak için; program ekranında bulunan başvuru formunu doldurmanız ve tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bu form yönetiminiz adına tahsilat yapılabileceğini, yönetime ait fatura bilgilerini ve yapılan tahsilatlar sonucu bireken paranın gönderileceği hesap numarası bilgilerini kapsamaktadır.